| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.003 % |
| Width | 10.26 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 3.5 mm |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 10 THz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Drive Level | 300 µW |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.8 mm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
